Dnevni arhiv: 14. 6. 2018

Besedotvorje slovenskega knjižnega jezika, rezultati in razpored za ustni del

Ustno pri Andreji Žele

18140708 38 % (3)
18151074 75 % (7)

 

18150025 85 % (9)
18140179 70 % (7)
18850352 52 % (5)
18150401 66 % (7)

 

 

Ustno pri Andreji Žele v torek, 19. 6. 2018, ob 9. uri.

Ana Pestotnik

 

Erna Androjna
Katja Grum
Ema Kravanja

 

Ustno pri Saški Štumberger

18160039 96 % (10)
18151225 41 % (4)
18150488 49 % (4)
18160663 74 % (7)
18150402 67 % (7)
18160300 73 % (7)
18161158 80 % (8)
18150139 52 % (5)
18160265 89 % (9)
18160756 93 % (9)
18160607 97 % (10)
18160757 81 % (8)
18160303 84 % (8)
18160158 89 % (9)
18160159 84 % (8)
18160351 93 % (9)
18160180 93 % (9)
18160314 100 % (10)
18160307 80 % (8)
18151089 59 % (5)
18160288 80 % (8)
18150387 60 % (6)
18160290 84 % (8)

 

18161145 75 % (7)

 

Razpored za ustni del izpita

Torek, 19. 6. 2018, ob 9. uri.

1.      Ema Štarkl
2.      Anamarija Cemič
3.      Tajda Jerkič
4.      Ana Medved
5.      Lucija Mirkac

 

Ob 10. uri.

6.      Pia Oražem

 

7.      Polona Pirnat
8.      Urška Plesnik
9.      Ina Poteko
10.  Veronika Pucelj

 

Ob 11. uri.

11.  Ana Rakovec
12.  Klemen Sagadin
13.  Danijela Sitar
14.  Tamara Šterk
15.  Tea Turnšek
16.  Janja Zupančič

Ob 12. uri.

17.  Kaja Nakani
18.  Nina Strmole
19.  Katarina Špringer

 

20.  Sara Brcar

 

Ogled testov na govorilnih urah v petek, 22. 6., ob 10.00.

Saška Štumberger

 

Morfologija slovenskega knjižnega jezika, rezultati pisnega izpita in razpored za ustni del

 

Vpisna št Pisno
18170905 94 % (9)
18161149 74 % (6)
18160286 76 % (6)
18170334 82 % (7)
18170914 72 % (6)

 

 

18170337 87 % (8)
18170338 92 % (9)
18160777 89 % (9)
18150533   (S) 85 % (8)
18170175 92 % (9)
18170084 98 % (10)
18170085   (S) 99 % (10)
18170086 75 % (6)
18160296 komisija
18170343 90 % (9)
18170105 81 % (7)
18110494 82 % (7)
18170107 75 % (6)
18170108   (S) 81 % (7)
18160334 komisija
18170345 94 % (9)
18170110 88 % (8)
18170111 90 % (9)
18160045 89 % (9)
18170346   (S) 92 % (9)
18170210 88 % (8)
18171035 64 % (5)
18170273 81 % (7)
18170845 97 % (10)
18160266 86 % (8)
18170918 76 % (6)
18170100 94 % (9)
18170276 78 % (7)
18160203 79 % (7)
18170278 87 % (8)
18170458 70 % (6)
18170740 78 % (7)

 

Ustni del izpitov pred komisijo v petek, 15. 6. 2918, ob 10. uri.

Ustno v ponedeljek, 18. 6. 2018, ob 9. uri.

1.      Anuška Anderlič Zakonjšek
2.      Doris Jeretina
3.      Katarina Meglič
4.      Eva Oblakovič
5.      Klara Zevnik

 

6.      Anja Antloga
7.      Kaja Božnik
8.      Manca Cerar
9.      Katarina Černe
10.  Jan Černetič
11.  Nina Glavan
12.  Petruša Golja
13.  Lucija Karničar
14.  Ema Koncilija
15.  Jakob Kužnik

 

Ob 11. uri.

1.      Rebeka Kvas
2.      Polona Majdič
3.      Ana Medvešček
4.      Ela Mori
5.      Nina Oražem
6.      Amadeja Peršin
7.      Zala Podkrižnik
8.      Monika Podlogar
9.      Marija Poklukar
10.  Anja Ravnikar
11.  Miha Sever
12.  Donna Skoporc
13.  Janko Šali
14.  Klara Šebenik
15.  Nika Šušteršič
16.  Larisa Trdina
17.  Kaja Tržan
18.  Ana Ule
19.  Kana Vincek

 

Ogled testov na govorilnih urah v petek, 22. 6., ob 10.00.

Saška Štumberger