Mesečni arhiv: julij 2017

Razpored izpitov iz slovenske proze 1900–1950

Petek 7. julija 2017 # 218
8.00 Tjaša Abazović
Neža Brezovnik
Teja Čeč
Katja Grum
9.00 Ana Jarc
Ana Kepic
Alja Klinkon
Martina Konečnik
10.00 Karin Kovaček
Anamarija Krajšek
Ema Kravanja
Rebeka Lebinger
11.00 Nika Lovšin
Eva Murko
Jure Plut
Eva Razpotnik
12.00 Lana Sattler
Ana Semič
Vid Skrbinšek

Ponedeljek 10. 7. 2017
8.00 Ajda Sokler
Pika Polona Sovič
Zala Vidic
Jošt Bobnar
9.00 Sandra Boršič
Anja Buh
Natalija Hlačar
Monika Ivančič
10.00 Nika Janežič
Staša Kerin
Jera Krečič
Nina Močnik
11.00 Maja Pruščević
Eva Reberc
Katja Rupar
Anamarija Sedevčič
12.00 Ana Šintler
Urša Terčon
Urša Vrana

Rezultati pisnega dela izpita iz Morfologije SKJ in razpored za ustni del

Morfologija slovenskega knjižnega jezika 

Vpisna št Pisno
18161145 73 % (6)
18161146 42 % (3)
18151089 komisija
18161149 31 % (2)
18150300 50 % (4)
18160285 67 % (5)
18161150 81 % (7)
18161231 92 % (9)
18160286 48 % (4)
18150383 35 % (3)
18150384 komisija
18151074 56 % (4)
18161221 90 % (9)
18161152 ni pristopil

 

Morfologija slovenskega knjižnega jezika – dvodisciplinarni  

Vpisna št Pisno
18160412 100 % (10)
18161156 68 % (5)
18160274 78 % (7)
18160145 62 % (5)
18151172 48 % (4)
18160146 83 % (8)
18160292 95 % (10)
18160424 94 % (9)
18151063 ni pristopil
18151225 67 % (5)
18150488 95 % (10)
18160147 89 % (9)
18160414 61 % (5)
18160295 66 % (5)
18160296 67 % (5)
18160297 70 % (6)
18160298 80 % (7)
18160150 ni pristopil
18151239 40 % (3)
18160334 65 % (5)
18160301 70 % (6)
18160152 100 % (10)
18160265 72 % (6)
18150179 71 % (6)
18160045 61 % (5)
18160762 81 % (7)
18160160 67 % (5)
18160203 90 % (9)
18160314 92 % (9)
18160162 75 % (6)
18160163 59 % (4)
18160307 38 % (3)

Ustno:

Komisijski izpiti v četrtek, 6. 7. 2017, ob 11.00.

Nekomisijski izpiti v petek, 7. 7. 2017, ob 9.00.

1.      Sara Brcar
2.      Lara Lazar
3.      Lučka Majcenovič
4.      Polona Podbersič

 

5.      Urša Ambrožič
6.      Manja Arnšek
7.      Ana Cotič
8.      Karla Ana Dolenc
9.      Uroš Ferrari Stojanović
10.   Sara Guzelj
11.   Niki Hüll
12.   Ana Kovačič
13.   Nika Lončar
14.   Anja Muha
15.   Manja Ocepek
16.   Polona Pirnat
17.   Diana Pivc
18.   Sara Strajnar
19.   Larisa Trdina
20.   Tea Turnšek
21.   Manca Uršič

Tisti, ki pisnega izpita niste opravili, si ga lahko ogledate na mojih govorilnih urah v petek, 7. 7. 2017, ob 11.00 v kabinetu 210A.

Želim vam uspešno opravljanje ustnega dela izpita in vas lepo pozdravljam.

Saška Štumberger

Govorilne ure pri Saški Štumberger

Obveščam vas, da bodo zaradi četrtkovih komisijskih izpitov govorilne ure v petek, 7. 7. 2017, ob 11.00 v kabinetu 210A.

Za lažje načrtovanje vas prosim, da se pred govorilnimi urami oglasite po e-pošti saska.stumberger@guest.arnes.si.

Od 10. do 14. 7. 2017 bom na dopustu in ne bom dosegljiva.

Želim vam lepe počitnice.

Saška Štumberger

Rezultati izpitov iz Leksikologije in Besedotvorja SKJ ter razpored za ustni del

Besedotvorje slovenskega knjižnega jezika 

Vpisna št Pisno
18141047 45 % (4)
18150294 43 % (4)
18150296 64 % (6)
18151194 58 % (-6)
18141289 31 % (3)
18141299 19 % (1)

Besedotvorje slovenskega knjižnega jezika – dvodisciplinarni 

Vpisna št Pisno
18088124 0 % (1)
18150393 58 % (-6)
18130128 54 % (5)
18150132 48 % (4)
18150134 69 % (7)
18850352 ni pristopil
18150399 62 % (6)
18130864 77 % (8)
18151073 ni pristopil
18150138 49 % (4)
18150147 63 % (6)
18150007 59 % (-6)
18150272 81 % (8)
18150197 83 % (8)
18001438 56 % (5)
18167027 47 % (4)
18150193 71 % (7)

Leksikologija 

Vpisna št Pisno
18140306 50 % (5)
18140308 56 % (5)
18130121 57 % (5)

Leksikologija – dvodisciplinarni 

Vpisna št Pisno
18140878 91 % (9)
18140503 86 % (9)
18120912 82 % (8)
18140482 77 % (8)
18060660 82 % (8)
18141066 86 % (9)

 

Ustno: v četrtek, 6. 7. 2017, ob 9. uri.

Leksikologija

1.      Polona Brajkovec
2.      Nika Jančič
3.      Nika Lovšin
4.      Petra Medved
5.      Katja Ogorevc
6.      Sara Trampuž

 

Besedotvorje slovenskega knjižnega jezika 

7.      Špela Dolžan
8.      Lea Pestotnik
9.      Maja Boh
10.   Alja Klinkon
11.   Karin Kovaček
12.   Mojca Kranjec
13.   Eva Razpotnik
14.   Klara Rudić
15.   Lana Sattler
16.   Vid Skrbinšek
17.   Valentina Vrbos

Tisti, ki pisnega izpita niste opravili, si ga lahko ogledate na mojih govorilnih urah v petek, 7. 7. 2017, ob 11.00 v kabinetu 210A.

Želim vam uspešno opravljanje ustnega dela izpita in vas lepo pozdravljam.

Saška Štumberger

Delovno mesto samostojnega strokovnega delavca v humanistiki na CSDTJ – Izobraževanje in Založništvo

Center za slovenščino kot drugi in tuji jezik Filozofske fakultete UL razpisuje delovno mesto samostojnega strokovnega delavca v humanistiki na programih Izobraževanje in Založništvo. Prijave do 6. julija 2017 po pošti na naslov Filozofska fakulteta, Kadrovska služba, Aškerčeva 2, Ljubljana.

Več o razpisu na Zavodu RS za zaposlovanje: https://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prosta_delovna_mesta/posamezno?IDEPD=2226060

—————–

   

 

Rezultati pisnega dela izpita iz slovenske frazeologije

Pisni del so opravili:

  • enopredmetni (E)

 

Vpisna št  Ocena
18120251 8
18131041 7
18960344 6
18120256 6
18140310 6
18120260 8
18120261 7
18120262 9
18111072 9

 

  • dvopredmetni (D)

 

Vpisna št Ocena
18120835 8
18110028 8
18130812 8
18140265 7
18131015 7
18140268 6
18130814 7
18140176 10
18140178 9
18130130 7
18110265 6
18130535 7
18140403 7
18140316 8
18101313 7
18060848 8
18130478 9
18141185 8
18130315 7
18110477 7
18140259 8
18130560 9
18100916 7
18140260 8
18060660 8
18131265 8
18140818 7
18140521 8
18130913 8
18130173 8
18120079 7
18131193 8
18080920 7
18140189 7
18140191 8

 

Ustni del izpita bo v kabinetu 209/b:

  • v sredo, 5. 7. 2017, ob 10h (E); ob 14h (D od A do I);
  • v četrtek, 6. 7. 2017, ob 14h (D od J do Ž)

 

Komisijski izpiti bodo v četrtek, 6. 7. 2017, ob 11h v kabinetu 218/a